#645 | Jugendstil tazza, Gorham Sterling Co. Birmingham 1913, zilver

Zeer fraaie Jugendstil tazza, uitgevoerd met gestileerde decoraties. Voorzien van een gevulde basement. Verenigd Koninkrijk, Birmingham, Gorham Sterling Manufactoring co., 1913, keurtekens: leeuw, anker, meesterteken, jaarletter O. 384 gram, 925/1000. Afm. H 14 cm, Diam 17 cm.
Jugendstil Tazza, Gorham Sterling Co. Birmingham 1913

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt