#689 | No Reserve - Queen Anne zoutvat, James Rood, Londen 1713, zilver

Een rechthoekig / 8-kantig model zoutvat. Strak uitgevoerd model met ovale bak en op één zijde is een gegraveerd monogram aangebracht. Londen, Verenigd Koninkrijk, James Rood, 1713. Keurtekens: Britannia (keur voor 958/1000 zilver, gebruikt van 1697 tot 1720), leeuwenkop (stadskeur), meesterteken (RO), jaarletter S, Nederlands herkeur. Gewicht: 60,2 gram, 958/1000. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 3 x 7.5 x 6.3 x cm. Dit kavel wordt geveild zonder minimumprijs.
zoutvat

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
zoutvat