#688 | George III kandelaars (2), John Green, Roberts, Mosley & Co., Sheffield 1794, zilver

Een stel Georg III kandelaars, uitgevoerd met gecanneleerde details op de kaarsenhouder, stam en voet. De voet bevat een gegraveerde dierenkop en is aan de binnenkant gevuld. Sheffield, Verenigd Koninkrijk, John Green, Roberts, Mosley & Co., 1794. Keurtekens: leeuw, stadskeur (kroon), meesterteken (IG & Co.), jaarletter m, King George III plichtskeur. Lichte gebruikssporen en deukjes. Gewicht: 803,8 gram, 925/1000. Afmetingen (hoogte x diameter): 20.5 x 10 cm.
kandelaars (2)

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
kandelaars (2)