#699 | Amuselepels / IJslepels (10), model Parelrand, Herbert Hooijkaas, Schoonhoven 1897, zilver

Fraaie set van tien gestileerde amuse- / ijslepels, uitgevoerd met parelrand decoratie en een schuitvormige lepelbak. Schoonhoven, Nederland, Herbert Hooijkaas, 1897. Keurtekens: leeuw 2 met sleutel, Minerva, meesterteken, jaarletter M. Gewicht: 287 gram, 833/1000. Afmetingen (breedte x lengte): 3 x 14.8 cm.
Amuselepels / IJslepel (10)

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Amuselepels / IJslepel (10)