#700 | Hoorn des overvloeds, Preben Salomonsen, Kongens Lyngby circa 1980, zilver

Een prachtige Hoorn des overvloeds, uitgevoerd met een koeienhoorn waarop aan de uiteindes zilveren beslag is aangebracht. Het middenstuk is eveneens in zilver uitgevoerd en voorzien van twee klauwvormige poten op een bol. Kongens Lyngby, Denemarken, Preben Salomonsen, circa 1980. Keurtekens: 925S, meesterteken (Pr. S). Lichte gebruikssporen en deukjes. Gewicht: 1018,9 gram, 925/1000. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 29 x 16 x 33.5 x cm.
Hoorn des overvloeds

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Hoorn des overvloeds