#701 | Pronkmand / Tafelstuk, Zaanlandse Zilversmederij, Haarlem ca. 1960, zilver

Een grote en prachtige pronkmand, oftewel tafelstuk, uitgevoerd met zeer rijke decoraties, scharnierende handvatten en deels opengewerkte delen. Het model staat op vier gestileerde poten. Haarlem, Nederland, Zaanlandse Zilversmederij, circa 1960. Keurtekens: leeuw II, Minerva, meesterteken, onduidelijke jaarletter. Gewicht: 1718 gram, 835/1000. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 13 x 37 x 32 cm.
Tafelstuk / Pronkmand

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Tafelstuk / Pronkmand