#686 | Nootmuskaatrasp, D.J. Aubert, 's-Gravenhage 2001, zilver

Sober uitgevoerd model met scharnierende deksel waaronder de rasp is aangebracht en aan de onderzijde is een compartiment om de noot in te bewaren. 's-Gravenhage, Nederland, D.J. Aubert, 2001. Keurtekens: staande leeuw I, Minerva, meesterteken, jaarletter R. Gewicht: 42,6 gram, 925/1000. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 3 x 3 x 5 cm.
nootmuskaatrasp

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
nootmuskaatrasp