#685 | Biedermeier visschep, Antonius Hendrikus der Kinderen, 's-Hertogenbosch 1859, zilver

Een Biedermeier visschep met rijk gegraveerde decoraties, agaten handvat en deels opengewerkte schepbak. 's-Hertogenbosch, Nederland, Antonius Hendrikus der Kinderen, 1859. Keurtekens: leeuw, Minerva, meesterteken, jaarletter Z. Gewicht: 125 gram, 833/1000. Afmetingen (breedte x lengte): 8 x 30.5 cm.
Visschep

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Visschep