#684 | Jardinière schaal, Zaanlandse Zilversmederij, Haarlem 1925 zilver

Fraaie grote schaal met blauw glazen inzetbak. Uitgevoerd met geronde opengewerkte rand vol met gedreven decoraties, vissen en zeewier. Nederland, Haarlem, Zaanlandse Zilversmederij, 1925, keurtekens: leeuw 2, Minerva, meesterteken, jaarletter P. 1230 gram, 833/1000. Afm. L 25 cm, B 21 cm, H 8,5 cm.
Jardinière schaal, Zaanlandse Zilversmederij, Haarlem 1925

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt