#683 | Sausboot (2), Charles S. Green, Birmingham 1925, zilver

Fraaie set van twee identieke grote sausboten, uitgevoerd met gestileerde poten en een elegant handvat, voorzien van knerrenranden. Verenigd Koninkrijk, Birmingham, Charles S. Green, 1925, keurtekens: leeuw, anker, meesterteken, jaarletter A. 484 gram, 925/1000. Afm. L 19,5 cm, B 10 cm, H 12,5 cm.
Sausboot (2), Charles S. Green, Birmingham 1925

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt