#682 | Aspergeschep, model Rondfilet, Gerritsen & van Kempen, Zeist 1948, zilver

Een prachtige, en kwalitatief hoog uitgevoerde aspergeschep in model Rondfilet. De brede schep is deels opengewerkt middels zaagtechniek. Nederland, Zeist, Gerritsen & van Kempen, 1948, keurtekens: staande leeuw 1, Minerva, meesterteken, gekroonde jaarletter N. 130,8 gram, 934/1000. Afm. L 21,7 cm, B 14,3 cm.
Aspergeschep model Rondfilet, Gerritsen & van Kempen, Zeist 1948,

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt