#681 | George III kom / schaal op voet, Alexander Gardner, Edinburgh 1786-1787, zilver

Een prachtige George III kom / schaal op voet, uitgevoerd met gegraveerde decoraties en guirlandes. De zijde is voorzien van twee familiewapens. De ene is een draak en de andere een ooievaar met roos en staand op een slang. Schotland, Edinburgh, Alexander Gardner, 1786-1787 (jaarletter G is in deze jaren gebruikt), keurtekens: leeuw, stadskeur, gehaltekeur, meesterteken, jaarletter G, George III plichtskeur - lichte gebruikssporen. 232,6 gram, 925/1000. Afmetingen (hoogte x diameter): 10.5 x 12.5 cm.
Georgische kom / schaal op voet, Alexander Gardner, Edinburgh 1786-1787,

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt