#692 | Kandelaars (2), Barker Ellis Silver Co., Birmingham 1978, zilver

Een prachtig stel kandelaars, uitgevoerd met rijke decoraties van guirlandes, ramskoppen en pilaarvormige stammen. Op de voet zijn urnen afgebeeld. De kandelaars zijn volledig gevuld. Birmingham, Verenigd Koninkrijk, Barker Ellis Silver Co., 1978. Keurtekens: leeuw, anker (stadskeur), meesterteken, jaarletter D, England, Filled. Lichte gebruikssporen en deukjes. Gewicht: 3418,4 gram, 925/1000. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 31 x 13.7 x 13.7 cm.
Kandelaars (2)

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Kandelaars (2)