#693 | Zuurstel, Helena Maria Schudel, Amsterdam 1882, zilver

Een prachtig zuurstel, uitgevoerd met drie kristalglazen potten en een zilveren houder met strak design en een parelrand op de gevulde voet. Amsterdam, Nederland, Helena Maria Schudel (weduwe van Jacobus Held), 1882. Keurtekens: leeuw 2, Minerva, meesterteken, jaarletter x. Lichte gebruikssporen. Gewicht: 1393,7 gram, 833/1000. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 26.5 x 18.5 x 17.5 cm.
Zuurstel

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Zuurstel