#694 | Serveerschaal (Portafritos houder), Alfredo Montejo, Madrid circa 1950, zilver

Een prachtige serveerschaal met scharnierend deksel, houten handvat en staand op vier poten. Typisch Spaans model, ook wel bekend als een portafritos houder. Het deksel is bekroond met een losse bloemenknop en de gehele set is versierd met bloem- en rocailles motieven. Typisch Lodewijk XVI-stijl. Madrid, Spanje, Alfredo Montejo, circa 1950. Keurtekens: Davidster, meesterteken. Gewicht: 463,7 gram, 915/1000. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 13.5 x 22.5 x 33 cm.
Serveerschaal (Portafritos houder)

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt