#695 | Fruitschaal, B.W. van Eldik & A.F. van der Scheer, Zutphen 1929, zilver

Een prachtige fruitschaal met zilveren houder waarop guirlandes en parelranden zijn aangebracht. Staand op vier acanthusblad vormige poten, eindigend in krulmotief. Voorzien van de originele blauwglazen inzetbak. Zutphen, Nederland, B.W. van Eldik & A.F. van der Scheer, 1929. Keurtekens: leeuw 2 met sleutel (sleutel = 2/3 teruggaaf waarborgbelasting bij export), Minerva, meesterteken, jaarletter T. Gewicht: 1566 gram, 833/1000. Afmetingen (hoogte x diameter): 9.5 x 30 cm.
Fruitschaal

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Fruitschaal