#696 | Lodewijk XVI-stijl jardinière, A. Landmeter, Schoonhoven 1924, zilver

Een fraaie Lodewijk XVI-stijl jardinière, gedecoreerd met guirlandes, medaillons, ramskoppen en parelranden. Voorzien van de originele blauwglazen inzetbak. Schoonhoven, Nederland, A. Landmeter, 1924. Keurtekens: leeuw 2, Minerva, meesterteken, jaarletter O. Eén spijl tussen poten los van één pootje. Gewicht: 714,4 gram, 833/1000. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 10.5 x 25.5 x 9.5 cm.
jardinière

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
jardinière