#709 | Kandelabers (2), Topázio, Porto circa 1990, zilver

Een prachtige set van twee kandelabers, uitgevoerd met schuitvormige elementen zoals de kaarsenhouders, bobèches en de voet. Uitgevoerd in massief zilver. Porto, Portugal, Topázio, circa 1990. Keurtekens: stadskeur / gehaltekeur, meesterteken, Topazio, 0,925. Gewicht: 2091 gram, 925/1000. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 40.5 x 33 x 10.5 cm.
Kandelabers (2)

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Kandelabers (2)