#712 | Art Deco pronkschaal / serveerschaal, Wilkens & Söhne, Bremen-Hemelingen circa 1930, zilver

Een zeer grote en kwalitatief hoog uitgevoerde Art Deco serveerschaal, voorzien van gehamerde details en staand op vier sierlijke poten. Bremen-Hemelingen, Duitsland, Wilkens & Söhne, circa 1930. Keurtekens: meesterteken, maan, kroon, 830S, modelnummer 7762. Lichte gebruikssporen. Gewicht: 1392,7 gram, 830/1000. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 5.5 x 36 x 36 cm.
pronkschaal / serveerschaal

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
pronkschaal / serveerschaal