#713 | Empire aspergeschep, Gerrit Greup, Schoonhoven 1908, zilver

Voorzien van waaiervormige deels opengewerkte schepbak met gegraveerde lauwerkrans en strik decor. Op de achterzijde voorzien van gegraveerde initialen. Schoonhoven, Nederland, Gerrit Greup, 1908. Keurtekens: leeuw 2, Minerva, meesterteken, jaarletter Y. Gewicht: 119 gram, 833/1000. Afmetingen (breedte x lengte): 10.5 x 25.3 cm.
Aspergeschep

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Aspergeschep