#1005 | No Reserve - S.T. Dupont - Ligne D Vertical Lines - Aansteker - Verguld

Een vergulde S.T. Dupont Ligne D aansteker, uitgevoerd met verticale lijnpatronen. Voorzien van origineel hoesje en boekje. Parijs, Frankrijk, S.T. Dupont, jaren 90. Keurtekens: S.T. Dupont, Paris, made in France, meesterteken, modelnummer. In goede conditie (niet getest op werking). Gewicht: 79,9 gram, verguld. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 5.4 x 0.9 x 3.2 cm. Dit kavel wordt geveild zonder minimumprijs.
Aansteker

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Aansteker