#1004 | S.T. Dupont - Ligne 2 small Wood Brown Lacquer - Aansteker - Verguld

Een vergulde S.T. Dupont Ligne 2 aansteker, uitgevoerd met bruin houtmotief lakwerk. Parijs, Frankrijk, S.T. Dupont, jaren 70. Keurtekens: S.T. Dupont, Paris, made in France, meesterteken, Lacque de Chine, modelnummer. In goede conditie, mist een deel van het instelmechanisme (scharnierende handgreep) (niet getest op werking).. Gewicht: 97,7 gram, verguld. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 5.6 x 1.1 x 3.7 cm.
Aansteker

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Aansteker