#1016 | S.T. Dupont - D57 Vertical Lines - Vintage 1950s - Aansteker - Verguld

Een vintage S.T. Dupont D57 aansteker, uitgevoerd met verticale lijnpatronen. Het vergulde model is gemaakt rond 1953/1954 en wordt geleverd met de originele vintage S.T. Dupont doos. Parijs, Frankrijk, S.T. Dupont, jaren 50. Keurtekens: S.T. Dupont, Paris, made in France, meesterteken, modelnummer. In redelijke conditie (in werkende staat). Gewicht: 99 gram, verguld. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 5.8 x 1.4 x 3.5 cm.
Aansteker

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Aansteker