#1017 | Sheaffer - Connaisseur - Vulpen - Verguld / Goud

Een Sheaffer Connaisseur vulpen met gezwart uitgevoerde dop en huls waarop vergulde details zijn aangebracht. De penpunt is in 18 kt. goud uitgevoerd. Voorzien van originele doos en toebehoren. Fort Madison, Verenigde Staten, Sheaffer, jaren 80. Keurtekens: Sheaffer, USA (keurtekens penpunt: Sheaffer, 18K 750, made in USA, meesterteken). In goede conditie (niet getest op werking). Gewicht: 24,5 gram, verguld/goud. Afmetingen (lengte): 14 cm.
Vulpen

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Vulpen