#1018 | No Reserve - S.T. Dupont - Ligne 2 Amber Lacquer - Aansteker - Verguld

Een vergulde S.T. Dupont Ligne 2 aansteker, uitgevoerd met amberkleurig lakwerk. Parijs, Frankrijk, S.T. Dupont, jaren 90. Keurtekens: S.T. Dupont, Paris, made in France, meesterteken, Laque de Chine, modelnummer. In goede conditie (niet getest op werking). Gewicht: 109,5 gram, verguld. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 6.2 x 1.1 x 3.7 cm. Dit kavel wordt geveild zonder minimumprijs.
Aansteker

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Aansteker