#890 | Christofle cocktailshaker, model Deauville (design Luc Lanel), Parijs ca. 1975, verzilverd

Fraai gestileerd design cocktailshaker (groot model), uitgevoerd in model Deauville, ontworpen door Luc Lanel voor Christofle. Parijs, Frankrijk, Orfèvrerie Christofle (Collection Gallia), ca. 1975. Keurtekens: Gallia France, OC-kwaliteitskeur, Prod. Christofle, meesterteken, 18 (verzilveringsgehalte nummer). Lichte gebruikssporen. Gewicht: 498 gram, verzilverd. Afmetingen (hoogte x diameter): 25.5 x 10 cm.
Christofle cocktailshaker, model Deauville (design Luc Lanel), ca. 1975

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt