#891 | Christofle bestekcassette (111), model Dax, Parijs ca. 1970-1980, verzilverd

Fraaie 111-delige set bestaande uit 12 dinerlepels, 12 dinervorken, 12 dinermessen, 12 dessertmessen, 12 dessertvorken, 12 fruitvorken, 12 (grote) koffielepels, 12 mokkalepels / espressolepels, 12 taartvorken, 1 soep serveerlepel en 2 cocktaillepels. Parijs, Frankrijk, Orfèvrerie Christofle, 1970-1980. Keurtekens: Christofle, meesterteken. Lichte gebruikssporen. Gewicht: 12,9 kg (compleet met bestekkoffer), verzilverd. Afmetingen bestekkoffer (hoogte x breedte x diepte): 23.5 x 54.5 x 30 cm.
Christofle Bestekcassette (111), model Dax, Parijs ca. 1970-1980

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt