#902 | S.T. Dupont - Ligne 1 small BR - Aansteker - Verguld

Een vergulde Ligne 1 small aansteker, type BR, uitgevoerd met verticale guilloche patronen. Voorzien van originele doos en papieren. Frankrijk, Parijs, S.T. Dupont, jaren 70, keurtekens: S.T. Dupont, Paris, made in France, meesterteken, modelnummer. In redelijke staat (niet getest op werking). 94,4 gram, verguld. Afm. L 3,5 cm, B 1,4 cm, H 4,5 cm.
S.T. Dupont Ligne 1 BR aansteker

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt