#901 | S.T. Dupont - Classique Black Lacquer - Vulpotlood - Verguld

Een S.T. Dupont Classique vulpotlood, uitgevoerd met vergulding en zwart lakwerk op de clip. Voorzien van originele doos en papieren. Frankrijk, Parijs, S.T. Dupont, jaren 90, keurtekens: S.T. Dupont, Paris, meesterteken, made in France, modelnummer. In redelijke staat (in werkende staat). 26,9 gram, verguld. Afm. L 13,5 cm.
S.T. Dupont Classique vulpotlood, verguld / Laque-de-Chine

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt