#910 | S.T. Dupont - Ligne 1 small Horizontal Lines - Aansteker - Verguld

Een vergulde S.T. Dupont Ligne 1 small aansteker, uitgevoerd met horizontale lijnpatronen. Voorzien van originele doos, omdoos en papieren. Frankrijk, Parijs, S.T. Dupont, jaren 70, keurtekens: S.T. Dupont, Paris, made in France, meesterteken, modelnummer - In goede conditie (niet getest op werking). 90,7 gram, verguld. Afm. L 3,5 cm, B 1,4 cm, H 4,5 cm.
S.T. Dupont Ligne 1 'Horizontal Lines' aansteker

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt