#909 | Sheaffer - Targa / Fashion II - Vulpennen (2) - Verguld / Goud

Een lot van twee Sheaffer vulpennen, waarvan de ene is uitgevoerd met een 14 kt. gouden penpunt (model Targa), en de andere met een vergulde penpunt (model Fashion II). Beide met zwarte en vergulde details uitgevoerd. Voorzien van doos. Verenigde Staten, Fort Madison, Sheaffer, eind 20e eeuw, keurtekens: Sheaffer, U.S.A. / Sheaffer, U.S.A., 585 14K. In goede conditie (niet getest op werking). 54,9 gram, 14 kt. / verguld. Afmetingen (langste gemeten): 13,6 cm.
Sheaffer Targa vulpennen (2), verguld /

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt