#829 | Fabergé sigarettendoos met emaillen en diamant door Henrik Wigström, St. Petersburg 1908-1917, goud

Deze uitzonderlijke sigarettendoos, vervaardigd uit 56 zolotniki goud (14 kt.), ontplooit zich als een stille ode aan de Russische hofkunst. Een diep donkerblauw emaillen bandendecor omkadert de fijn uitgevoerde guilloché-patronen, waarin het licht zich zacht breekt. De elegante duimgreep, bezet met subtiel fonkelende roosgeslepen diamanten, verleent het object een ingetogen pracht. Een zeldzaam en verfijnd werkstuk dat de tijdloze esthetiek en het onovertroffen meesterschap van Fabergé belichaamt. St. Petersburg, Rusland, Henrik Wigström voor Fabergé, 1908-1917. Keurtekens: Fabergé (ФАБЕРЖЕ), meesterteken (H.W.), Kokoshnik keur 56 (56 Zolotniki = 14 kt. goud), circulaire Kokoshnik keur. Lichte gebruikssporen (emaillen op twee plekken zichtbaar vervaagd). Gewicht: 150,3 gram, 56 Zolotniki (585/1000). Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 1.5 x 9 x 6 cm.
sigarettendoos

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
sigarettendoos