#830 | Art Deco sigarettendoos met diamant, M. Chicha, Parijs ca. 1940, goud

Prachtige Art Deco sigarettendoos, uitgevoerd in 18 kt goud. De boven-, voor-, achter- en onderzijde zijn met lijndecorpatronen uitgevoerd, en de zijkanten zijn voorzien van gezwarte plaquettes waarin 26 briljant geslepen en oud slijpsel diamanten van ca. 3.64 ct. G–H / P1–P2 zijn verwerkt (13 aan elke kant). Parijs, Frankrijk, M. Chicha, ca. 1940. Keurtekens: adelaar 3 gehaltekeur, 750, meesterteken (CM met driehoek), onbekende keuren. Gewicht: 169,4 gram, 18 kt. (750/1000). Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 1.5 x 8.3 x 5.5 cm.
Sigarettendoos met diamant en o

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt