#876 | Pronkvaas, Josiah Williams & Co. (David Landsborough Fullerton), Londen 1920, zilver

Elegante trompetvormige pronkvaas met deels ajour basement met kwabmotieven en knerrenrand, en aan de bovenzijde voorzien van rozenguirlandes. Londen, Verenigd Koninkrijk, Josiah Williams & Co. (David Landsborough Fullerton), 1920. Keurtekens: leeuw, panterkop, meesterteken, jaarletter e, juwelierskeur Birks. Gewicht: 330 gram, 925/1000. Afmetingen (hoogte x diameter): 28 x 11 cm.
Pronkvaas

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Pronkvaas