#875 | Tulpenvaas, B. Neresheimer & Söhne, Hanau circa 1905, zilver

Een prachtig en afwijkend uitgevoerde tulpenvaas, voorzien van vijf houders. Gedecoreerd met rocailles en bloemen. Hanau, Duitsland, B. Neresheimer & Söhne, circa 1905. Keurtekens: Hanau keuren, Engelse importkeuren (B. Muller & Son, Londen 1906). Gewicht: 498,7 gram, 925/1000. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 20 x 16.5 x 8 cm.
Tulpenvaas

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Tulpenvaas