#874 | Landkaart België ''Société Royale Belge de Géographie'', zilver

Een prachtige grote landkaart van het koninkrijk België en een deel van Nederland en Frankrijk. Prachtig gegraveerd uitgevoerd met onder andere een portret van de bekende cartograaf Gerard Mercator, een kolom met stadwapens en een cartouche met inscriptie. België, 20e eeuw. Keurtekens: silver 925/1000, meesterteken, snuitkever keurteken. Gewicht: 4600 gram, 925/1000. Afmetingen (hoogte x breedte): 51.5 x 70 cm.
Landkaart België ''Société Royale Belge de Géographie''

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt