#936 | Cartier Cabochon zonnebril verguld

Een Cartier Cabochon 'half frame' zonnebril, uitgevoerd met vergulde geelgouden en witgouden details en cabochon geslepen synthetische saffieren. Tevens voorzien van gepolariseerde glazen. Voorzien van originele doos en garantiecertificaat. Frankrijk, Parijs, Cartier, jaren 90, keurtekens: Cartier, Paris, made in France, CE-keurmerk, modelnummer. In goede conditie (lichte gebruikssporen). 17,3 gram, verguld. Afmetingen glazen / neusbrug: 52 - 18. Tempellengte: 130 mm.
Cartier Cabochon zonnebril verguld

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt