#937 | Cartier - Perpetual Calendar Limited Edition Watch Balpen (1997/2000) - Black Lacquer / Verguld

Een Limited Edition Cartier Perpetual Calendar Watch-balpen, uitgevoerd met vergulde details, waaronder een kalender met de beginletters van elke dag (Engelse versie) en daaronder de cijfers die gedraaid kunnen worden naar de juiste dag-datum combinatie. De huls is verder afgewerkt met zwart lakwerk. De bovenzijde van de pen bevat een klokje met een witte wijzerplaat en geblauwd stalen, zwaardvormige wijzers. Deze Limited Edition is nummer 1997 van de 2000. Voorzien van originele doos en papieren. Frankrijk, Parijs, Cartier, circa 2000, keurtekens: Cartier, Plaque Or G, Swiss made, meesterteken, No 1997/2000 - In nieuwstaat (tevens in werkende staat). 63,8 gram, verguld / Laque-de-Chine. Afmetingen (lengte pen x diameter kast): 14,6 x 1,4 cm.
Cartier Perpetual Calendar Limited Edition Watch Balpen (1997/2000), verguld / Laque-de-Chine

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt