#841 | Vinaigrette doosje, Europa ca. 1875, zilver

Fraai vinaigrette doosje met goud vergulding aan binnenzijde en schuifbaar deels ajour rooster. De afwerking aan de buitenzijdes is in een visleder patroon uitgevoerd, bekroond met een maagdelijk initialen cartouche. Europa (mogelijk Verenigd koninkrijk), circa 1875. Keurtekens: 900 (foutief geslagen), Z-waarborgkeur (foutief geslagen), zwijnskop. Lichte gebruikssporen. Gewicht: 14 gram, 925/1000. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 1 x 3.5 x 2.4 cm.
Vinaigrette doosje

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Vinaigrette doosje