#842 | Reisnecessaire koker, Petrus Schuil, Leeuwarden 1812-1815, zilver

Zeldzame druppelvormige taps aflopende reisnecessaire koker met gedreven decoraties van onder andere een man en een vrouw. Leeuwarden, Nederland, Petrus (Pieter) Schuil, 1812-1815. Keurtekens: zwaardje, meesterteken (afgeslagen keur uit de periode 1812-1815). Lichte gebruikssporen en deukjes. Gewicht: 40 gram, 833/1000. Afmetingen (hoogte x breedte): 10.5 x 3.5 cm.
Naai necessaire koker

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Naai necessaire koker