#843 | Zuid-Bevelandse broekstukken, Cor Kuijf, Schoonhoven 1977, zilver

Een set broekstukken, behorend tot de Zuid-Bevelandse dracht, uitgevoerd met filigrain decor. Schoonhoven, Nederland, Cor Kuijf, 1977. Keurtekens: leeuw II, Minerva, meesterteken, jaarletter r. Gewicht: 141,8 gram, 835/1000. Afmetingen (diameter 1 stuk x totale breedte): 7.5 x 15 cm.
Zuid-Bevelandse broekstukken

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Zuid-Bevelandse broekstukken