#844 | Axelse broekstukken, Christiaan Jan Hendrik de Lusenet, Schoonhoven 1876, zilver

Een set broekstukken, behorend tot de Axelse dracht. Deze zijn gedecoreerd met een aan een zilveren penning ontleende voorstelling, namelijk een voorstelling van Johan Willem van de Palts met het jaartal 1711. Daaromheen zijn gegraveerde decoraties aangebracht. Schoonhoven, Nederland, Christiaan Jan Hendrik de Lusenet, 1876. Keurtekens: leeuw 2, Minerva, meesterteken (CL 135), jaarletter r. Gebruikssporen aanwezig. Gewicht: 114,1 gram, 833/1000. Afmetingen (diameter 1 stuk x totale breedte): 9 x 18.5 cm.
Axelse broekstukken

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Axelse broekstukken