#845 | Russische ceremoniële riem, Odessa ca. 1890/95, zilver

Een prachtige Russische ceremoniële riem, uitgevoerd met rijke decoraties waaronder niëllo decor. Het binnenste gedeelte is stof. Odessa, voormalig Russische Rijk (nu Oekraïne), ca. 1890/95. Keurtekens: stadskeur en gehaltekeur 84 (gebruikt in ca. 1890), onbekend meesterteken (МБ). Lichte gebruikssporen aanwezig. Gewicht: 597,3 gram, 84 Zolotniki 875/1000. Afmetingen (hoogte x totale lengte): 4.5 x 125 cm.
Russische ceremoniële riem

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Russische ceremoniële riem