#729 | Cartier scheplepel, Parijs jaren 90, zilver

Een zeer fraaie zilveren Cartier scheplepel, uitgevoerd met opengewerkte bak met het dubbele C logo. Voorzien van originele doos. Parijs, Frankrijk, Cartier, jaren 90. Keurtekens: Cartier, Paris, meesterteken, Mercure 1, 925, made in France. Gewicht: 52,2 gram, 925/1000. Afmetingen (breedte x lengte): 5.3 x 18 cm.
scheplepel

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
scheplepel