#730 | Cartier Trinity peper- en zoutstrooier, Parijs jaren 90, zilver

Een prachtige peper- en zoutstrooier set van Cartier, uitgevoerd met het Trinity decor. De set komt in de originele doos. Parijs, Frankrijk, Cartier, jaren 90. Keurtekens: Cartier, Paris, made in France, modelnummer, meesterteken, 925, Mercure 1. Gewicht: 130,9 gram, 925/1000. Afmetingen (hoogte x diameter): 4.5 x 4 cm.
peper- en zoutstrooier

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
peper- en zoutstrooier