#731 | Visschep Haags Lofje, J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten 1908, zilver

Fraaie grote visschep met deels opengewerkte schepbak, waarin een afbeelding van een gestileerde vis is verwerkt. De steel is uitgevoerd in het alom bekende Haags lofje model. Voorschoten, Nederland, J.M. van Kempen & Zonen, 1908. Keurtekens: leeuw 2, Minerva, meesterteken, jaarletter Y. Gewicht: 146 gram, 833/1000. Afmetingen (breedte x lengte): 8 x 30.5 cm.
Visschep 'Haags Lofje'

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Visschep 'Haags Lofje'