#732 | Dessertlepels Haags Lofje (12), M.J. Gerritsen, Zeist 1999, zilver

Fraaie set van twaalf dessertlepels, model Haags Lofje, in massief 999 zilver. Zeist, Nederland, M.J. Gerritsen, 1999. Keurtekens: staande leeuw 1, 999, Minerva, meesterteken, jaarletter P. Gewicht: 835 gram, 999/1000. Afmetingen (breedte x lengte): 4 x 18.5 cm.
Dessertlepels (12) 'Haags Lofje'

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt