#733 | Dessertmessen Haags Lofje (12), M.J. Gerritsen, Zeist 1990-1991, zilver

Fraaie set van twaalf dessertmessen, model Haags Lofje, met 999 zilveren handvatten. Zeist, Nederland, M.J. Gerritsen, 1990-1991. Keurtekens: staande leeuw 1, 999, Minerva, meesterteken, jaarletters F en G. Gewicht: 1214 gram, 999/1000. Afmetingen (lengte): 21.5 cm.
Dessertmessen (12) 'Haags Lofje'

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt