#734 | Dinerlepels Haags Lofje (12), M.J. Gerritsen, Zeist 1999, zilver

Fraaie set van twaalf dinerlepels, model Haags Lofje, in massief 999 zilver. Zeist, Nederland, M.J. Gerritsen, 1999. Keurtekens: staande leeuw 1, 999, Minerva, meesterteken, jaarletter P. Gewicht: 1016 gram, 999/1000. Afmetingen (breedte x lengte): 4.9 x 20.7 cm.
Dinerlepels (12) 'Haags Lofje'

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt