#735 | Dinermessen Haags Lofje (12), M.J. Gerritsen, Zeist 1991, zilver

Fraaie set van twaalf dinermessen, model Haags Lofje, met 999 zilveren handvatten. Zeist, Nederland, M.J. Gerritsen, 1991. Keurtekens: staande leeuw 1, 999, Minerva, meesterteken, jaarletter G. Gewicht: 1366 gram, 999/1000. Afmetingen (lengte): 24.5 cm.
Dinermessen (12) 'Haags Lofje'

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt